|
Nie pod każdym, bo jest różnica między profilem "gangsta-madafaka cracovia" czy innymi takim,i a zwyczajnym profilem osoby, która w mniemaniu kogoś nie jest greckim bogiem. Nie wiem co zabawnego jest w tamtym profilu. I nie przepraszaj nikogo, bo sam zainteresowany raczej tego nie czyta.
|