Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotrek87
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
79
03.11.2008, 17:56
1. nie mam konta na NK
2. taki komentarz możesz dać niemal pod każdym postem w tym dziale
3. jeśli kogoś uraziłem to przepraszam
Piotrek87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piotrek87
Znajdź inne posty napisane przez Piotrek87