Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#791
Stary 03.11.2008, 16:44
Soltys napisał(a):Wyświetl post
Gołoś może ewidentnie odejść..chyba nikt nie będzie płakał..na Ekstraklase ok..ale my gramy o LM ..chyba..więc bay Gołoś


narazie to gramy o mistrzostwo, a potem ewentualnie LM, ale raczej o PUEFA

znawco, najlepiej sam stad "bay"
Odpowiedz cytując