Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Padrino
Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#703
Stary 03.11.2008, 16:31
Jest taka informacja:
"- w dniu meczu młodzież do 16. roku życia włącznie będzie mogła kupić bilety zniżkowe w cenie 10 zł na sektor D. Warunkiem zniżki jest niesprzedanie się wszystkich biletów w przedsprzedaży."
Czy jeśli mam 16 lat to moge kupic ten bilet za 10 zł czy juz jestem za stary?
Odpowiedz cytując