Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
Soltys
Junior Member
Od: 12.2005
Skąd: FC Brzeszcze
Offline
#
790
03.11.2008, 16:30
Gołoś może ewidentnie odejść..chyba nikt nie będzie płakał..na Ekstraklase ok..ale my gramy o LM ..chyba..więc bay Gołoś
Soltys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Soltys
Znajdź inne posty napisane przez Soltys