Wyświetl pojedynczy post
Soltys
Junior Member
 
 
Od: 12.2005
Skąd: FC Brzeszcze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#790
Stary 03.11.2008, 16:30
Gołoś może ewidentnie odejść..chyba nikt nie będzie płakał..na Ekstraklase ok..ale my gramy o LM ..chyba..więc bay Gołoś
Odpowiedz cytując