donPedro23 napisał(a):

Proponuję się zająć dopingiem dla Wisełki, wtedy na pewno nie będziesz się już nigdy nudził na stadionie. Na mecz przychodzimy po to, żeby pomagać drużynie, a oglądnąć to sobie można w telewizji. To nie jest Camp Nou czy Teatr Marzeń, tu jest R22 i tu się KIBICUJE!
(bez napinki proszę)
|
pojechales teraz ostro. Tzn ze niemozliwe jest dopingowanie i oglądanie meczu

a moze za oglądanie meczu mozna liscia dostac

najlepiej wogole wszyscy za bary i dywan przez 90 minut.