Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 03.11.2008, 16:22
donPedro23 napisał(a):Wyświetl post
Proponuję się zająć dopingiem dla Wisełki, wtedy na pewno nie będziesz się już nigdy nudził na stadionie. Na mecz przychodzimy po to, żeby pomagać drużynie, a oglądnąć to sobie można w telewizji. To nie jest Camp Nou czy Teatr Marzeń, tu jest R22 i tu się KIBICUJE!
(bez napinki proszę)
pojechales teraz ostro. Tzn ze niemozliwe jest dopingowanie i oglądanie meczu a moze za oglądanie meczu mozna liscia dostac najlepiej wogole wszyscy za bary i dywan przez 90 minut.
Odpowiedz cytując