Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
IndykTSW
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: S-mierz
Offline
#
3291
03.11.2008, 16:08
Mam prośbe. Poszukuje jakiegoś grafika, kogoś kto stworzy dobry projekt szalika. Jak coś to pisać ta priv. Bardzo pilne! Z góry dzięki.
Perkele!
IndykTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IndykTSW
Znajdź inne posty napisane przez IndykTSW