Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4482
Stary 03.11.2008, 15:39
http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=4007

kolejna plotka... martwi mnie tylko wzmianka o klauzuli w kontrakcie Marcelo.. bo jest ona bardzo niska
Odpowiedz cytując