Blat Wywiad napisał(a):

to było do przewidzenia .Kryzys predzej czy później dotknie wszytskie polskie kluby piłkarskie,nie tylko te których sponsorami są firmy produkujące towar na eksport.Mam tylko nadzieje że wielkiego odpływu zawodników z Wisły nie bedzie.