Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4481
Stary 03.11.2008, 15:29
Blat Wywiad napisał(a):Wyświetl post
Patrzcie na to

http://biznes.onet.pl/0,1855845,wiadomosci.html

Niby nie ma związku z polityką transferową Wisły a jednak...

Coś mi się wydaje że nowych piłkarzy za kasę zobaczymy jak świnia niebo :/
to było do przewidzenia .Kryzys predzej czy później dotknie wszytskie polskie kluby piłkarskie,nie tylko te których sponsorami są firmy produkujące towar na eksport.Mam tylko nadzieje że wielkiego odpływu zawodników z Wisły nie bedzie.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 03.11.2008 o godz. 15:34.
Odpowiedz cytując