Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Blat Wywiad
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
4480
03.11.2008, 15:21
Patrzcie na to
http://biznes.onet.pl/0,1855845,wiadomosci.html
Niby nie ma związku z polityką transferową Wisły a jednak...
Coś mi się wydaje że nowych piłkarzy za kasę zobaczymy jak świnia niebo :/
Blat Wywiad
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Blat Wywiad