|
Co to za pinda jest "ekspertem" ? Chlop przechodzi samego siebie, zeby tylko bronic sedziow. Bez jaj. Chyba jeszcze sie nigdy nie zdarzylo, zeby powiedzial ze sedzia popelnil blad.
I jeszcze sytuacja z meczu Jagi (czerwona kartka) i Legii (tez czerwona - powinna byc). Sytuacje identyczne, jak sam "znawca" mowi pilke zagral w bok, a mowi zeby raz dac zolta, a raz czerwona... C+ zszedl na psy
Ciekawe czy Rachwal z Belchatowa zostanie zawieszony, praktycznie identyczna sytuacja jak z Boguskim: szarpanie, "atak", sedzia nic nie widzial, kamery pokazaly. Ale raczej nic z tego bo GKS nie gra z Legia...
a Wieszcycki to gra glupa chyba tam tylko
Ostatnio edytowane przez mic : 03.11.2008 o godz. 15:14.
|