nesta napisał(a):

|
Tak skladna, ladna i plynna gra to nie tylko efekt zmian w skladzie, ale moze nawet w wiekszym stopniu powrotu do ustawienia 4-4-2. Czyli tego, ktore Wislacy znaja na pamiec. Stad tyle automatyzmow w grze, skladnych akcji, odbiorow pilki.
|
Ale do każdej taktyki trzeba mieć odpowiednich wykonawców. Ci, co grali wczoraj są obecnie w lepszej formie niż Ci, do których ostatnio przyzwyczaił nas Skorża. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że mają większe umiejętności czysto piłkarskie vide: Diaz - Zieńczuk, Jirsak - Cantoro, Singlar - Baszczyński. Ciężko też mówić o automatyzmach gdy np. w obronie grali wczoraj sami obcokrajowcy mówiący w trzech różnych językach. Takiego ustawienia personalnego jeszcze nigdy nie przerabialiśmy. I teraz pozostaje nam żałować, że takie ustawienie taktyczne i personalne nie było szlifowane przez całą jesień.