Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.11.2008, 14:47
nesta napisał(a):Wyświetl post
Tak skladna, ladna i plynna gra to nie tylko efekt zmian w skladzie, ale moze nawet w wiekszym stopniu powrotu do ustawienia 4-4-2. Czyli tego, ktore Wislacy znaja na pamiec. Stad tyle automatyzmow w grze, skladnych akcji, odbiorow pilki.
Ale do każdej taktyki trzeba mieć odpowiednich wykonawców. Ci, co grali wczoraj są obecnie w lepszej formie niż Ci, do których ostatnio przyzwyczaił nas Skorża. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że mają większe umiejętności czysto piłkarskie vide: Diaz - Zieńczuk, Jirsak - Cantoro, Singlar - Baszczyński. Ciężko też mówić o automatyzmach gdy np. w obronie grali wczoraj sami obcokrajowcy mówiący w trzech różnych językach. Takiego ustawienia personalnego jeszcze nigdy nie przerabialiśmy. I teraz pozostaje nam żałować, że takie ustawienie taktyczne i personalne nie było szlifowane przez całą jesień.
Odpowiedz cytując