Wyświetl pojedynczy post
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3289
Stary 03.11.2008, 14:42
WzT napisał(a):Wyświetl post
A ja mam pytanie czysto teoretyczne. A mianowicie jeśli ktoś nie zda egzaminów po I semestrze i zostanie wyrzucony ze szkoły lub sam będzie chciał już ją opuścić to co taki delikwent ma zrobić ? Jest już automatycznie skazany na wojsko ? Czy ma jeszcze jakieś szanse w postaci zapisania się do szkoły typu Żak czy Cosinus. Jest takie coś w ogóle możliwe w środku roku szkolnego?


Podbijam!!!
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując