Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#392
Stary 03.11.2008, 14:26
no i ?

Na meczach spiewamy tez anty, wiec w co drugim poscie mam pisac "Legia to ..." a "Cracovia tamto" ?
I moze jeszcze "Prosze cie zamknij sie" ?
Odpowiedz cytując