Temat
:
Nasza klasa
Wyświetl pojedynczy post
dzwd
Member
Od: 10.2008
Offline
#
76
03.11.2008, 13:43
nosu
napisał(a):
http://nasza-klasa.pl/school/34835/forum/25
...
Znam większość tych ludz.. hehe będe miał polewe w szkole.
dzwd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzwd
Znajdź inne posty napisane przez dzwd