Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2361
Stary 03.11.2008, 10:23
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie, to zawodnik Jagi był na pozycji spalonej, gdy wychodził sam na sam z Cabajem.
Bo był.
Ale co z tego?
Gra się do gwizdka a Cabaj zachował się jak idiota.

@Vinci:
Mam szczerą nadzieję, że nie ostatni
Ostatnio edytowane przez Krissu : 03.11.2008 o godz. 10:26.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując