|
Mimo wszystko mamy mistrza Hamiltona i mimo wszystko należy mu się ten tytuł bo w tym sezonie był najlepszy. Czasami niegrzecznie zachowywał się na torze i poza nim ale przynajmniej w tym sezonie fia mu nie pomagała. Dzisiejszy wyścig to przypieczętowanie tego mistrzostwa i pokazanie całemu światu że potrafi poświęcić jeden wyścig aby zagarnąć tytuł. Szkoda Massy ale nie wszystkie błędy własne i zespołu dało się naprawić dzięki posłusznemu Raikkonenowi i liczeniu na to że Hamilton dojedzie na metę 6, bo większość kierowców będzie chciała przeszkodzić temu nielubianemu kierowcy..
No właśnie Kubica miałby zapewne jakiś udział w mistrzostwie Massy bo po jego "dziwnych" manewrach Hamilton spadł na 6 pozycję. Trzeba było się nie wtrącać.
Co do BMW i RK - zapomnę i wybaczę jak w przyszłym sezonie zobaczę efekty tej ciężkiej pracy która sprawiła że dziś możemy się cieszyć z tego fantastycznego czwartego miejsca.
|