Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 02.11.2008, 21:20
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
przeciez nie zjechal zmienic opon, nic wiec dziwnego ze go wyprzedzili. I tak jesli dobrze spojrzalem to zyskal na tym ze nie zjechal do pitstopu, takze zagranie taktycznie dobre (a raczej szczesliwe ze nie rozpadalo sie totalnie), braklo dwoch zakretow i bylby 5.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując