Gucio25 napisał(a):

|
już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
|
przeciez nie zjechal zmienic opon, nic wiec dziwnego ze go wyprzedzili. I tak jesli dobrze spojrzalem to zyskal na tym ze nie zjechal do pitstopu, takze zagranie taktycznie dobre (a raczej szczesliwe ze nie rozpadalo sie totalnie), braklo dwoch zakretow i bylby 5.