Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 02.11.2008, 20:28
popieram kolege Wojtka, BMW od połowy sezonu tragedia.
i jeszcze te taktyki, dziś to już nie mam pojęcia o co chodzi.

już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
Odpowiedz cytując