|
popieram kolege Wojtka, BMW od połowy sezonu tragedia.
i jeszcze te taktyki, dziś to już nie mam pojęcia o co chodzi.
już mniejsza o Roberta, bo BMW mu spieprzyło sprawę, ale.. Glock! coś Ty chłopie narobił! już miałem się cieszyć, że Massa mistrzem...
|