Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Alexander94
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
3278
02.11.2008, 20:15
Witam, mam pytanie...
Kombinowałem przy zdjęciu (zmniejszanie formatu) dość prostymi środkami, co spowodowało, że moje zdjęcie jest w niezbyt dobrym stanie (widać piksele). Czy jest jakaś możliwość przywrócenia pierwotnej wersji zdjęcia?
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
Alexander94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alexander94
Znajdź inne posty napisane przez Alexander94