Temat
:
Robert Kubica W Grand Prix Formuly 1
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
125
02.11.2008, 20:14
Czekam na jakiś komunikat BMW, co to miało być z tymi dwoma zjazdami Roberta do boksów zaraz na początku wyścigu.Dziwna taktyka...
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey