Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2350
Stary 02.11.2008, 18:36
W Białymstoku już chyba pozamiatane, niecałe 10 minut do końca i czubaryki 2-0 prowadzą oddalając się ze strefy spadkowej.
Dla ŁKS, Górnika i Craxy zaczyna między deskami podłogi zatęchła piwnica 1 ligi śmierdzieć.


Odpowiedz cytując