Maciek Skorża !

Będzie dobrze. Cieszą te zmiany, ale nie spodziewajmy się, że w 1 meczu już to wszystko będzie pieknie działać. Pomimo, że wprowadzeni zawodnicy są/mogą być lepsi piłkarsko, to nie koniecznie jako drużyna będą lepsi. Oczywiście nie mam obaw, że uda się wygrać to spotkanie.