Wyświetl pojedynczy post
kuba-wisla
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#420
Stary 02.11.2008, 15:35
Witam! Ściągnąłem FIFE z linków jakie ktoś tu wrzucił instaluje, kopiuje cracka włączam wyskakuje mi jakiś komunikat po francusku kliam NIE i gra się włącza, ale nie moge grać turnieji ani wyzwań (gra mówi mi że coś jest nie tak). Reszta działa. Wie ktoś co z tym można zrobić? Inny crack? Czy jakieś inne opcje są?

Mam jeszcze pytanie czy NBA 09 od EA wyjdzie na PC?
Powód: bo w pekinie pada deszcz
Ostatnio edytowane przez kuba-wisla : 02.11.2008 o godz. 17:58.
Jazda Jazda Jazda BIAŁA GWIAZDA!!!!!!!!
Odpowiedz cytując