Wyświetl pojedynczy post
kalvin
Senior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Copacabana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.11.2008, 14:33
Z kopyta kulig rwie
http://pl.youtube.com/watch?v=Yuesz7Vzk1U
Była jeszcze jakaś nowsza wersja, ale nie mogę znaleźć.
Już niedługo w radiu będzie można usłyszeć same takie hity.
A do tego pewnie TVN uraczy nas Kevinem
Przeważnie zachowuję się poważnie...