Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 02.11.2008, 14:23
to ja podrzucę kawał:

Jak odróżnić gatunek niedźwiedzia (metoda praktyczna).
Najpierw trzeba znaleźć niedźwiedzia, podejść do niego po cichutku i kopnąć go w jaja, oczywiście z całej siły.
Następnie uciekamy i teraz:
- jeżeli uciekamy na drzewo, a niedźwiedź wchodzi za nami, to jest to niedźwiedź brunatny.
- jeżeli uciekamy na drzewo, a niedźwiedź zaczyna nim trząść tak, że spadamy w jego łapska, to jest to niedźwiedź grizzly.
- jeżeli uciekamy na drzewo, a niedźwiedź wchodzi za nami i zjada liście, to jest to miś koala.
- jeżeli uciekamy i nigdzie nie ma drzew, to prawdopodobnie jest to niedźwiedź polarny.
- jeżeli uciekamy, a niedźwiedź nie goni nas, to jest to miś pluszowy.
- a jak niedźwiedź nie goni nas tylko zaczyna płakać, to jest to miś Kolargol - największa d...a wśród niedźwiedzi.
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując