pan_premier napisał(a):

jednego utytułowanego juz widzę
|
no chyba nie mnie? ja tylko w testowym.

jedyne co mi się nie nudzi przed świętami, to cały grudzień kiedy wsiadam do autobusu rano i słychać Skakin Stevensa i jego nieśmiertelne Merry Christmas Everyone.
