Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 02.11.2008, 14:03
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
jednego utytułowanego juz widzę
no chyba nie mnie? ja tylko w testowym.
jedyne co mi się nie nudzi przed świętami, to cały grudzień kiedy wsiadam do autobusu rano i słychać Skakin Stevensa i jego nieśmiertelne Merry Christmas Everyone.
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 02.11.2008 o godz. 14:06.