Wyświetl pojedynczy post
Kurt
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Wisła Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 02.11.2008, 13:59
Cytat:
Jak sie konczy szewska i dochodzi do bagateli, to skrecasz na planty i przed bunkrem sztuki taki KEBAB z czerwonym logo jest- imo zaje, duzo miesa, sosu Ci daje ile zechcesz i nawet pepsi dorzuca do kebaba, a wszystko za 9zł
Ten Kebab jest przereklamowany ;p mięsa wcale tak dużo nie ma, ale PR zadziałał , no i wygrywają tym Pepsi. Kebab to w Faraonie(właśnie to faraon czy piramida? ) po tej stronei rynku, ale tylko pod jednym warunkiem, że robi go taki Turek... wtedy ostrego się nie da zjęść ), ale półostry to jest poezja...
Ostatnio edytowane przez Kurt : 02.11.2008 o godz. 15:17.

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

Odpowiedz cytując