Cytat:
|
Jak sie konczy szewska i dochodzi do bagateli, to skrecasz na planty i przed bunkrem sztuki taki KEBAB z czerwonym logo jest- imo zaje, duzo miesa, sosu Ci daje ile zechcesz i nawet pepsi dorzuca do kebaba, a wszystko za 9zł
|
Ten Kebab jest przereklamowany ;p mięsa wcale tak dużo nie ma, ale PR zadziałał

, no i wygrywają tym Pepsi. Kebab to w Faraonie(właśnie to faraon czy piramida?

) po tej stronei rynku, ale tylko pod jednym warunkiem, że robi go taki Turek... wtedy ostrego się nie da zjęść

), ale półostry to jest poezja...