Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 02.11.2008, 13:45
Mi tam nie trzeba świąt, żeby szerokim łukiem omijać hipermarkety. Nie lubię towarzyszyć ludziom w ich rodzinnych niedzielnych wypadach.