Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 02.11.2008, 13:32
W hipermarketach przeważnie tuż po zaduszkach rozpoczyna się "akcja christmas" dla tego staram sie wszelkimi sposobami jak najdłużej omijać takie miejsca bo niedobrze mi sie robi od "listopadowych kolęd" i mikołajów-potworków.