Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
_bzyku_
Makaveli
Od: 03.2005
Skąd: Skawina
Offline
#
428
02.11.2008, 13:26
Roda- Feyenord-x
Le Harve-Monaco-x
Bolton-Man.C-x
M gladbac-Frankfurt-x
Betis-La Corunia-x
Ako 297.37
Stawka 2zł
Ew.Wygr. 535.25
..........................
Do przerwy remisy
Rennes-Sochuax
Palermo-Chievo
Dortmund-Bochum
Valadoid-Sevilla
Aik-Helsinbrog
Ako 43.80
Stawka 5zł
Ew.Wygr. 197.10
........................
Lyon-Le Mans-1
Wisła- Ruch-1
Udine-Geona-1
Lazio-Catania-1
Dortmund-Bochum-1
Ako 8.43
Stawka 20zł
Ew.Wygr. 151.75
Wisła Skawina
"...Oceniaj ludzi tylko i wyłącznie po czynach: od początku, do końca..."
_bzyku_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do _bzyku_
Znajdź inne posty napisane przez _bzyku_