Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
macyo
Kangoo supersonic
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim
Offline
#
24
02.11.2008, 13:01
Co do nart to nie mogę się już doczekać sezonu
Zakupiłem nowe deski przed kilkoma dniami i z niecierpliwością wypatruję śniegu na Rohaczach. Trzeba sprzęcik wypróbować:]
Co do "magii świąt" to w niektórych hipermarketach już powoli się zaczyna:/
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
macyo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do macyo
Znajdź inne posty napisane przez macyo