Wyświetl pojedynczy post
macyo
Kangoo supersonic
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Stary Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 02.11.2008, 13:01
Co do nart to nie mogę się już doczekać sezonu Zakupiłem nowe deski przed kilkoma dniami i z niecierpliwością wypatruję śniegu na Rohaczach. Trzeba sprzęcik wypróbować:]

Co do "magii świąt" to w niektórych hipermarketach już powoli się zaczyna:/
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.