Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#693
Stary 02.11.2008, 12:55
Na meczu z Lechia na D bedzie: 1000 Lechii, karnetowcy (nie wiem ile ma karnet na D, ale pewnie ze 2-3 tys.), fankluby, wiec o bilet bedzie ciezko.
Odpowiedz cytując