Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
693
02.11.2008, 12:55
Na meczu z Lechia na D bedzie: 1000 Lechii, karnetowcy (nie wiem ile ma karnet na D, ale pewnie ze 2-3 tys.), fankluby, wiec o bilet bedzie ciezko.
Kwaki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kwaki
Znajdź inne posty napisane przez Kwaki