Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 02.11.2008, 12:49
Kocur napisał(a):Wyświetl post
16 stopni na początku listopada ... ktoś chce kupić narty ?
Czekaj, czekaj. Za tydzień Tesco i Coca-Cola zaczną starania, żebyś "poczuł magię świąt" do tego stopnia, że będziesz co rano śniegu wypatrywał.