Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 02.11.2008, 12:41
U siebie mam sieć osiedlową, ale że teraz pomieszkuję gdzie indziej i jestem skazana na neostradę. Ale nie jest tak tragicznie - gdyby się nie rozłączało dziadostwo parę razy na tydzień to nawet, nawet.