Temat
:
Luźny - reaktywacja
Wyświetl pojedynczy post
Malvivente
Guest
#
16
02.11.2008, 12:15
Nie przyjmie się i zejdzie na psy, ot co się stanie.
Bo za dużo starych dobrych użytkowników dało sobie spokój z pisaniem na forum.
I kilka osób myśli, że jest fajnych, a od pokemonów się zbytnio nie różnią.
Malvivente