Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 02.11.2008, 12:09
HEDu napisał(a):Wyświetl post
A jest w ogole cos takiego jak defensywni skrzydłowi ? Raczej nie. Ofensywnych też nie mamy, mamy próbujących. Jesli grasz 2 defensywnymi to musisz mieć piekielnie mocne skrzydła, bo przez środek pola nic nie kreujemy.
kilka lat temu mieliśmy jak to piszesz piekielnie mocne skrzydła (Uche-Kosa) ale też i środek był ofensywny bo grał tam Szymek.Cała nadzieja w Jirsaku że zacznie częściej rzucac takie prostopadłe piłki jak kiedyś Mirek.Co do defensywnych skrzydłowych to takim jest uważam Diaz, bo potrafi i bronic i całkiem nieźle atakowac.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 02.11.2008 o godz. 12:14.