HEDu napisał(a):

|
A jest w ogole cos takiego jak defensywni skrzydłowi ? Raczej nie. Ofensywnych też nie mamy, mamy próbujących. Jesli grasz 2 defensywnymi to musisz mieć piekielnie mocne skrzydła, bo przez środek pola nic nie kreujemy.
|
kilka lat temu mieliśmy jak to piszesz piekielnie mocne skrzydła (Uche-Kosa) ale też i środek był ofensywny bo grał tam Szymek.Cała nadzieja w Jirsaku że zacznie częściej rzucac takie prostopadłe piłki jak kiedyś Mirek.Co do defensywnych skrzydłowych to takim jest uważam Diaz, bo potrafi i bronic i całkiem nieźle atakowac.