Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.11.2008, 11:01
Błe. Ten temat nie ma szans. Luźny temat zakładany przez moda. I to bez tematu wstępnego.
Zima idzie, odświeżcie sobie temat o kalesonach