Wyświetl pojedynczy post
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 02.11.2008, 10:59
czuje, że zagram dziś pięcioma pomocnikami i tak na skrzydłach tradycyjnie Łobodziński i Zieńczuk, bo Mały o ile się sprawdza wchodząc z ławki to grając od początku ostatnio nie pokazał nic godnego uwagi. Zieńczuk zdobył bramkę w meczu PP i to daje nadzieję, że zacznie wykorzystywać przynajmniej część ze swoich sytuacji, ale w jego dobrą grę nie wierzę. Łobo moim zdaniem gra coraz pewniej, powinien jeszcze ograniczyć drybling przeciwko kilku rywalom i skoncentrować sie na pojedynkach 1-1. Środek pomocy moim zdaniem Diaz-Sobolewski, a przed nimi Jirsak. Osobiście wolę ustawienie z dwoma napastnikami, ale nie oszukujmy sie posiadamy tylko jednego z umiejętnościami "ekstraklasowymi" (chyba, że Skorża wypuści na tej pozycji Marcelo;]). Defensywa standardowo Głowa, Cleber, boki wiadomo.
P.S. mam pytanko, jeśli przed pierwszą kolejką puściłem kupon w STS, to zakłady są ważne teraz czy mogę iść tylko po zwrot pieniędzy?
Odpowiedz cytując