wątpie, żeby wystapił Marcelo od pierwszej minuty. On moze sie przydać jako zmiennik w drugiej połowie meczu dla jednego z defensywnych zawodników i chodzi bardziej o pomoc a nie obronę. Zapewne zagrammy piątką pomocników ale bardzo chciałym zeby na skrzydle pojawił sie Mały i woził lewego obrońce Niebieskich
