Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 02.11.2008, 10:49
wątpie, żeby wystapił Marcelo od pierwszej minuty. On moze sie przydać jako zmiennik w drugiej połowie meczu dla jednego z defensywnych zawodników i chodzi bardziej o pomoc a nie obronę. Zapewne zagrammy piątką pomocników ale bardzo chciałym zeby na skrzydle pojawił sie Mały i woził lewego obrońce Niebieskich
Odpowiedz cytując