Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3264
Stary 02.11.2008, 10:20
nowy_piotrek napisał(a):Wyświetl post
pracujesz? rozliczasz sie z fiskusem? Jak tak to to ci na pensje wjada i odciagna kase.

jak nie to ci naskoczyc moga. Gdzies po trzech latach sie przedawnia. A upomniec sie pewnie upomna, przyjdzie po jakims czasie ponaglenie do zaplaty.
Po 3 latach na pewno.
Odpowiedz cytując