Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 02.11.2008, 10:19
Cytat:
BRAKŁO FARBY!
Cytat:

Data: (01-11-2008 14:41) Autor: tomek

Przygotowania do meczu z Lechią idą pełną parą. W trakcie przygotowań jest także oprawa tego meczu. Niestety środki zebrane podczas ostatnich dwóch meczy zostały spożytkowane i skończyły się. Dlatego po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na ten cel.

Według ostatnich obliczeń potrzebujemy jeszcze około 7-8 tysięcy złotych. Liczymy, że uda nam się tą kwotę zgromadzić podczas zbiórek przy wejściach na sektory podczas dwóch najbliższych meczy z Ruchem oraz ŁKS. W przeciwnym razie będziemy musieli przerwać prace z powodu braku funduszy na zakup potrzebnych materiałów...
Liczymy, że stać nas wspólnie na to by trybuny podczas meczu z Lechią wyglądały okazale!
źródło: ***************
w jedności siła...
Odpowiedz cytując