|
Senior Member
Offline
|
#32

02.11.2008, 10:19
|
Cytat:
Data: (01-11-2008 14:41) Autor: tomek
Przygotowania do meczu z Lechią idą pełną parą. W trakcie przygotowań jest także oprawa tego meczu. Niestety środki zebrane podczas ostatnich dwóch meczy zostały spożytkowane i skończyły się. Dlatego po raz kolejny zwracamy się z prośbą o wsparcie finansowe na ten cel.
Według ostatnich obliczeń potrzebujemy jeszcze około 7-8 tysięcy złotych. Liczymy, że uda nam się tą kwotę zgromadzić podczas zbiórek przy wejściach na sektory podczas dwóch najbliższych meczy z Ruchem oraz ŁKS. W przeciwnym razie będziemy musieli przerwać prace z powodu braku funduszy na zakup potrzebnych materiałów...
Liczymy, że stać nas wspólnie na to by trybuny podczas meczu z Lechią wyglądały okazale!
źródło: ***************
|
w jedności siła...
|
|