Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
miba
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków NH/Krowodrza/Libertów
Offline
#
3260
02.11.2008, 09:44
Ma ktoś jakiś dobry, prosty poradnik do Excela?
Tylko taki, hm, dla głupich, bo ciotka potrzebuje to opanować, a w pewnym wieku już tak łatwo z kumaniem nie jest
Polerowanie lakieru samochodowego | Auto SPA Kraków | Auto Detailing Kraków
Bo najlepsze rzeczy rodzą się z pasji!
miba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do miba
Odwiedź stronę domową użytkownika miba!
Znajdź inne posty napisane przez miba