Temat
:
[zaległa 1. kolejka] Wisła Kraków - Ruch Chorzów, niedziela 02.11, godz. 17.00
Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
Od: 05.2007
Offline
#
11
02.11.2008, 09:43
Nawet jak nie będzie problemów z Jirsakiem i Sobolewskim to Diaz zagrać Diaz zamiast Zieńczuka
Liczę, że szybko strzelona bramka podetnie Ruchowi skrzydła i mecz potoczy się podobnie jak ten sprzed ponad miesiąca z Arką.
Charlie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Charlie
Znajdź inne posty napisane przez Charlie