Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 02.11.2008, 09:25
Rafał_TS napisał(a):Wyświetl post
Na twoim miejscu popatrzył bym na wynik Roddicka .


Ogladalem relacje live. Z reguly ogladam mecze ktore stawiam. Dal dupy i tyle.

Choc jesli ktos sledzil mecz to Tsonga gral naprawde slabo (czego sie mozna bylo spodziewac), tylko Rodick frajer myslal ze na stojaca wygra. Na Dyskopolo i Nalbandianie i tak sobie odbilem takze dzien na plus

Gra tutaj ktokolwiek oprocz mnie tenisa?
Na dzisiaj Lyon - Le Mans under 2,5 lekko


I dla zabawy cos z progresji, od kolegi zapozyczone: Gil Vicente (Portugalia - II liga)
Sezon 2008/2009 - II liga: remisy: 66.67%
Serie bez remisu: 1, 2, 1, 1, 1
Sezon 2007/2008 - II liga: remisy: 36.67%

Ostatnie 5 meczów
2008-10-25 Gil Vicente (5) - Santa Clara (2) 3:2 (1:1)
2008-10-05 Leiria (13) - Gil Vicente (5) 1:1
2008-09-28 Gil Vicente (5) - Freamunde (8) 0:0 (0:0)
2008-09-21 Beira Mar (12) - Gil Vicente (5) 0:0 (0:0)

2008-08-31 Gil Vicente (5) - Feirense (7) 2:1 (2:0)

Zobaczymy na ktorym poziomie padnie

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując