Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 02.11.2008, 07:34
przed meczem z Ruchem przeglądałem sobie ich stronki i coś takiego znalazłem
http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?t=12202

Fajny pomysł, dużo najróżniejszych motywów na komórki związanych z klubem

Choćby coś takiego



Zna może ktoś coś podobnego, tylko o naszych wiślackich? A może ktoś umie coś takiego zrobić?
Ostatnio edytowane przez harthausen : 02.11.2008 o godz. 07:36.


Odpowiedz cytując