przed meczem z Ruchem przeglądałem sobie ich stronki i coś takiego znalazłem
http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?t=12202
Fajny pomysł, dużo najróżniejszych motywów na komórki związanych z klubem
Choćby coś takiego
Zna może ktoś coś podobnego, tylko o naszych wiślackich? A może ktoś umie coś takiego zrobić?