Kamyk,
bujasz się po prekolumbijskiej Ameryce, a ta nasza jest ciekawsza (typu sarmackie tamgi na wandalskich mieczach, czy stosy (ognie?) ofiarne z przełomu IX/X w)
Teraz powinenes byc w miare na bieżąco, więc licze na takie rzeczy - choć właściwie powinienem ten topik podkleic do historycznego.
ps.
Współczuje rozpoznawania zapinek gockich i okreslenia po nich czasu stanowiska...
