|
Member
Offline
|
#640

01.11.2008, 23:48
|
piter116 napisał(a): 
Poszukuje nazwy teledysku, który leci często ostatnimi czasy w TV. A więc śpiewa w nim czarnoskóry facet ubrany na biało. Akcja dzieje się latem, gdzieś nad morzem. W środku teledysku facet ten podnosi z ulicy żółwia Co chwila podnosi ręce do góry... Pewnie już wiecie o jaki kawałek mi chodzi.
|
Ten?
http://pl.youtube.com/watch?v=-l5HqspJelI
|
|