P@vel K@sprzyk napisał(a):

|
Drodzy koledzy, pomógłby mi ktoś. Nie potrafię prawidłowo wgrać patcha/uaktualnienia Fuddiego & Messinho :( Pliss Moj nr GG. 6193908
|
wchodzisz tam gdzie masz sejwy z football managera w moich dokumentach i kopiujesz to do folderu
db i przy tworzeniu nowej gry wybierz ta bazę danych Fudi & Messinho