Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#359
Stary 01.11.2008, 23:27
P@vel K@sprzyk napisał(a):Wyświetl post
Drodzy koledzy, pomógłby mi ktoś. Nie potrafię prawidłowo wgrać patcha/uaktualnienia Fuddiego & Messinho :( Pliss Moj nr GG. 6193908
wchodzisz tam gdzie masz sejwy z football managera w moich dokumentach i kopiujesz to do folderu db i przy tworzeniu nowej gry wybierz ta bazę danych Fudi & Messinho
Odpowiedz cytując